Styczeń 2017



 
  1. Pierwsza pomoc
  2. Kulig
  3. Przedstawienie świąteczne oraz spotkanie opłatkowe

Pierwsza pomoc

 

17.01.2017 r. Personel Naszego Domu uczestniczył w szkoleniu z pierwszej pomocy przeprowadzonym przez zawodowego ratownika medycznego. Na szkoleniu były omawiane sposoby ratowania życia dorosłych oraz dzieci. Personel zapoznał się również z specjalistycznym sprzętem, m.in. defibrylatorem AED oraz wykonywał ćwiczenia praktyczne na fantomach.

Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc

Kulig

 

Mieszkanki Naszego Domu w dniu 18.01.2017 r. uczestniczyły w kuligu, który został zorganizowany na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w Podlesicach. Miejscem zbiórki była dolna stacja stoku narciarskiego w Morsku. Po kuligu Mieszkanki mogły ogrzać się w kawiarni, na terenie ośrodka wypoczynkowego, gdzie został zorganizowany poczęstunek w postaci kiełbaski z rożna oraz ciepłej herbaty.

Kulig Kulig Kulig Kulig

Przedstawienie świąteczne oraz spotkanie opłatkowe

 

31 stycznia zespół „Radość” zaprezentował „Przedstawienie Świąteczne” opowiadające o wspaniałym wydarzeniu, którym jest Boże Narodzenie. Mieszkanki przygotowywały się cały miesiąc, aby móc wystąpić przed Personelem oraz swoimi koleżankami. Występ został bardzo ciepło przyjęty przez wszystkich zaproszonych gości i nagrodzony gromkimi brawami. Po obejrzeniu spektaklu Siostra Dyrektor zaprosiła Personel na spotkanie opłatkowe, które odbyło się w ciepłej świątecznej atmosferze.

Przedstawienie świąteczne Przedstawienie świąteczne Przedstawienie świąteczne Przedstawienie świąteczne

Przedstawienie świąteczne Przedstawienie świąteczne Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe