Styczeń 2021 
  1. Projekt Ogród marzeń
  2. Rocznica powstania Zgromadzenia Sióstr Albertynek
  3. Wizyta Duszpasterska
  4. Wspólne koledowanie

Projekt Ogród marzeń

 

5 stycznia Zgromadzenie Sióstr Albertynek złożyło sprawozdanie z rozliczenia dotacji na zakup sprzętu ogrodowego ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 z projektu "Ogród pełen marzeń - bezpieczny i piękny". Środki w wysokości 7459,50 przeznaczono na zakup ławek ogrodowych, parasoli oraz zestawu mebli ogrodowych, które zostały zniszczone przez nawałnice w czerwcu ubiegłego roku.

Ogród marzeń Ogród marzeń

Rocznica powstania Zgromadzenia Sióstr Albertynek

 

Rocznica powstania Zgromadzenia Sióstr Albertynek. 15 stycznia to data, która wpisuje się w 130 Rocznicę powstania Zgromadzenia Sióstr Albertynek. Siostry z Naszego Domu również świętowały ten szczególny dzień uczestnicząc we Mszy świętej dziękczynnej, którą odprawił ks. Maciej. O godz. 15:00 było wspólne kolędowanie i modlitwa różańcowa.

Wizyta Duszpasterska

 

17 stycznia odbyła się w Naszym Domu wizyta duszpasterska, która rozpoczęła się modlitwą w kaplicy. Mieszkanki Naszego Domu oczekiwały na tą wizytę z wielką radością. Poświęcone zostały również nowe pokoje.

Wizyta Duszpasterska

Wspólne kolędowanie

 

29 stycznia w Naszym Domu odbyło się kolędowanie w wykonaniu Mieszkanek z zespołu "Radość". Podczas koncertu rozbrzmiewały znane kolędy i pastorałki, dzięki którym publiczność mogła kolędować wraz z całym zespołem. Dawne zawołania i życzenia sprawiły że wszyscy, którzy uczestniczyli w koncercie mogli być świadkami kultywowania pięknej polskiej tradycji.

Wspólne kolędowanie Wspólne kolędowanie Wspólne kolędowanie