Styczeń 2022 
  1. Wizyta duszpasterska w naszym Domu
  2. Przejście na zasłużoną emeryturę
  3. Styczniowe Solenizantki

Wizyta duszpasterska w naszym Domu

 

12 stycznia przybył w ramach wizyty duszpasterskiej ksiądz Proboszcz Zdzisław Zgrzebny - poświęcił pokoje Mieszkanek, pracownie terapii oraz pomieszczenia administracji. Kolęda rozpoczęła się modlitwa w kaplicy a wszyscy otrzymali na pamiątkę pamiątkowy obrazek.

Wizyta duszpasterska w naszym Domu Wizyta duszpasterska w naszym Domu Wizyta duszpasterska w naszym Domu Wizyta duszpasterska w naszym Domu

Przejście na zasłużoną emeryturę

 

„W imieniu Sióstr, Mieszkanek oraz Personelu Naszego Domu chciałybyśmy podziękować Ci za wspólne lata pracy. Dziękujemy za Twoja pracowitość, wytrwałość i cierpliwość. Z okazji przejścia na emeryturę życzymy Ci dużo szczęścia oraz błogosławieństwa Bożego na każdy dzień życia. Życzymy Ci przede wszystkim wiele odwagi i siły podczas zmagania się z codziennością. Porywaj się na nieosiągalne cele i sięgaj po zmiany! Niech życie stanie się pełne zrealizowanych planów i nowych marzeń”.

Przejście na zasłużoną emeryturę Przejście na zasłużoną emeryturę Przejście na zasłużoną emeryturę

Przejście na zasłużoną emeryturę Przejście na zasłużoną emeryturę Przejście na zasłużoną emeryturę

18 stycznia tymi życzeniami podziękowałyśmy pani Krysi za długoletnią współpracę. Były kwiaty, życzenia i łzy wzruszenia. Przy dobrym ciastku i kawie spędziliśmy z zasłużoną emerytką wtorkowe przedpołudnie.

Styczniowe Solenizantki

 

W dniu 19 stycznia świętowały swoje imieniny Agnieszki, Martyna i Arletta. Uroczyste imieniny, jak zwykle rozpoczęły się życzeniami, które złożyła solenizantkom Siostra Dyrektor. Wszyscy ucztowali przy smacznym cieście i kawie, a po obiedzie wspólnie bawiłyśmy się na zabawie tanecznej.

Styczniowe Solenizantki Styczniowe Solenizantki Styczniowe Solenizantki Styczniowe Solenizantki